We kajakken een week op de Gorden river. Na een groot water oversteek gaan we de rivier op, dagen door het regenwoud. Ook Peter kayakt mee. Altijd inspirerend om niet de de oudste te zijn en hoopvol dat dit over tien jaar nog steeds mogelijk moet zijn. Onderweg landden we nog aan op een eilandje waar ooit de Engelse gevangenen hun tientallen jaren durende straf uitzaten. Want ja, voor het stelen van brood kreeg je al gauw een jaar of tien, vermeerderd met 10 als je toch probeerde te ontsnappen. Barre toestanden van onze voormalige EU partner. Ook Peter kayakt mee.
Hall Leo,
Bedankt voor het delen van je ervaringen en foto’s. Interessante geschiedenis en dilemma’s. Mooie rivier. Moet genieten zijn voor jullie.
Nog een hele fijne tijd daar.
Tot hoors
O wat fantastisch zeg daar, wat een voorrecht om dat allemaal te mogen zien en beleven. Door jou foto’s kan ik ook een beetje meegenieten
Groeten Harm.
Prachtige foto’s die de stemming heel mooi weergeven. Moet fantastisch zijn om daar te reizen. Geniet ervan
Jeroen
Prachtige foto’s! Heerlijk om een langere periode in die mooie natuur te kunnen leven.
Bedankt dat je dit zo deelt. Ik geniet er van.
Wat een prachtige beelden!
Heerlijk om zo met een groep de natuur in te trekken en te genieten van al dat moois!
Veel plezier met de laatste dagen bij Sangria, Rogier en Sam en daarna weer welkom in ons kikkerlandje 😎